Oferta pracy

AP Accountant Assistant

LeasingTeam Professional

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennych działaniach operacyjnych w zakresie AP, w tym: przetwarzanie faktur, dokładne księgowanie transakcji AP;

  • Pomoc w zapewnianiu obsługi klienta w zakresie zobowiązań i przetwarzania faktur na najwyższym poziomie;

  • Wsparcie w przygotowywaniu / zatwierdzaniu propozycji płatności;

  • Zapewnienie ciągłego doskonalenia procesów i procedur AP;

  • Aktywny udział w codziennych działaniach i zamknięciach miesiąca.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka francuskiego/niemieckiego/szwedzkiego (min. B2) oraz języka angielskiego (min. B2);

  • Wykształcenie wyższe na kierunku księgowość, rachunkowość, finanse itp.;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość aplikacji Excel;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w SAP;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolności analityczne oraz wielozadaniowość.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie;

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;

  • Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony;

  • Lokalizacja biura: Łódź;

  • Tryb pracy : 4 dni stacjonarnie + 1 dzień home office;

  • Bogaty pakiet świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, karty przedpłacone, dofinansowanie szkoleń i nauki języków, sport i rekreacja, zniżki na firmowe produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Przewiń do profilu firmy