Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AP Accountant

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

    Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy osób na stanowisko AP Accountant - Księgowy/a ds. Zobowiązań

    Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, jesteś kreatywną osobą oraz jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w międzynarodowej organizacji – ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie!

     AP Accountant - Księgowy / a ds. Zobowiązań
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • Weryfikacja oraz księgowanie faktur od dostawców za zakup towarów i usług​
    • Przygotowywanie raportów i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów
    • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie
    • Monitorowanie terminów płatności
    • Koordynacja oraz procesowanie transakcji
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy
    • Kontakt z Klientem (e-mail / telefon)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
    • Pierwsze doświadczenie zawodowe / praktyki w zakresie księgowości/finansów, znajomość procesów AP
    • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym będzie mile widziane
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2) - warunek konieczny
    • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (w szczególności Excel)​, znajomość SAP będzie mile widziana
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • Zdolności analityczne oraz numeryczne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
    • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji
    • Życzliwą atmosferę pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Brzmi interesująco? TAK?! Bo takie jest!
    Zapukaj do nas, odpowiemy na wszystkie pytania- wyślij CV klikając w APLIKUJ.

    Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)"​