Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AP Accountant with English - Księgowy AP z językiem angielskim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 95.000 pracowników w sieci ponad 2.400 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

    W związku z ciągłym rozwojem Działu Finansowego w ramach jednostki Global Business Services w Katowicach, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    AP Accountant with English -
    Księgowy AP z językiem angielskim
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    Zespół AP odpowiedzialny jest głownie za obsługę księgową zagranicznych placówek SGS, w tym min. za zarządzanie danymi dostawców, zarządzenie i weryfikację faktur przychodzących, przygotowywanie płatności, obsługę zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Wykształcenie wyższe (mile wdziane finansowe bądź pokrewne)
    • Biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność działania, zdolności analityczne, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w pracy w księgowości będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana znajomość Oracle E-Business Suite R12

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym,
    • Pracę dla klienta wewnętrznego- jesteśmy SSC
    • Prywatną opiekę medyczną
    • System my benefit, w tym dofinansowanie do karty Multisport
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Pełne przeszkolenie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Przyjazną i spokojną atmosferę pracy
    • Możliwość skorzystania z chillout room i z leżaków na balkonach
    • Imprezy integracyjne wewnątrz zespołów
    • Dobrą lokalizację (niedaleko centrum Katowic z dobrym dojazdem oraz infrastrukturą położoną w bliskim sąsiedztwie przyrody)
    • Parking dla rowerów, dodatkowe miejsca parkingowe dla samochodów w ramach loterii samochodowej
    • Cotygodniowa dostawa świeżych jabłek
    • Możliwość otrzymania dodatkowych benefitów w ramach polecenia pracowniczego
    • Biznesowe godziny pracy (duży nacisk kładziemy na work-life balance)
    • Możliwość udziału w budowaniu i rozwoju firmy (w tym opcjonalnie uczestniczenie w delegacjach zagranicznych)

    Oferty zawierające CV z klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”