Logo Pracuj.pl

AP Accountant with German and English

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable)
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie kont AP
  • Potwierdzanie sald kwartalnych
  • Opracowywanie zapytań przychodzących od spółek
  • Przygotowywanie zestawień pod kątem zaległości w płatnościach
  • Udział w procesie zamknięcia okresów księgowych
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami w języku angielskim oraz niemieckim
  • Kontakt z działami fachowymi wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B1+)
  • Doświadczenie w księgowości (min. rok), preferowane w dziale zobowiązań (SSC)
  • Znajomość SAP
  • Pakiet MS Office (Excel min. średniozaawansowany)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości lub kursy SKWP
  • Dokładność, obowiązkowość oraz samodzielność (po okresie wdrożenia)
  • Proaktywna postawa, zorientowanie na klienta.

To oferujemy

  • Możliwość 100% pracy zdalnej,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Umowę o pracę z 3miesięcznym okresem próbnym, następnie, jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, umowa na czas nieokreślony.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

AP Accountant with German and English, kujawsko-pomorskie