Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AP Accountant with German

Devire

6 0008 500 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta z branży przemysłowej (SSC) poszukujemy księgowego do działu PtP - Procure to Pay (rynek niemiecki). Praca w 100% zdalna.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług według SLA firmy

  • Księgowanie faktur w systemie SAP

  • Obsługa podstawowych danych dostawców

  • Archiwizowanie dokumentów P2P/PtP

  • Analiza sald zobowiązań

  • Udział w zamknięciu miesiąca

  • Przygotowywanie analiz i raportów

  • Stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku niemieckim

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w dziale AP/PtP - mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość programu SAP byłaby dużym atutem

  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze ;)

  • Udział w migracjach procesów – podróże do Niemiec

  • Benefity: Multisport, liczne szkolenia, elastyczne godziny pracy, system premiowy oparty na osiągniętych

  • wynikach, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, imprezy firmowe,  karty podarunkowe na specjalne okazje

  • Pracę w 100% zdalną lub w nowoczesnym centrum biznesowym – centrum Poznania/ Maraton

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy