Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AP Accountant with German

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    McKinsey EMEA Shared Services

    W centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich oraz innych operacji biznesowych . Dbamy o rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

    Dołączając do naszego zespołu finansowego będziesz miał/a okazję rozwijać się w księgowości w prawdziwie międzynarodowym środowisku, wspierając niemieckojęzyczne biura McKinsey&Company.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Przygotowanie i przetwarzanie transakcji płatności dla biur McKinsey
    • Przetwarzanie danych, podstawowe wsparcie analityczne oraz pomoc przy intepretacji danych finansowych
    • Dekretowaniem oraz wykonywaniem płatności faktur, komunikacja z dostawcami oraz utrzymywanie baz danych
    • Wsparcie w przeprowadzaniu audytów

    Wymagania:

    • Ukończone studia w obszarze finansów, księgowości lub pokrewnych
    • Zainteresowanie tematyką księgowości i podatków
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość programów Excel oraz Word

    Oferujemy:

    Międzynarodowe i dynamiczne
    środowisko
    Otwartość i tolerancja
    Szkolenia i rozwój
    Równowaga
    praca vs. życie osobiste

    Karta lunchowa
    Spotkania integracyjne
    Bonus
    roczny
    Przekąski

    Pakiet
    relokacyjny
    Prywatne ubezpieczenie
    medyczne i dentystyczne
    Przyjazna kultura
    organizacyjna
    Zajęcia z języka polskiego
    dla obcokrajowców

    Inicjatywy
    Platforma
    benefitowa
    Nieformalny
    dress code

    Dowiedz się więcej
    opisopisopisopis

    I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.