Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AP Accountant with German / Specjalista ds. rozliczeń z dostawcami z językiem niemieckim

TENNECO Inc.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za terminowe przetwarzanie faktur rozliczanych z dostawcami. Ponadto obowiązki obejmują monitorowanie płatności w celu zapewnienia terminowości opłacenia faktur

  • Terminowe przetwarzanie faktur rozliczanych z dostawcami w SAP i innych systemach ERP

  • Uzgadnianie zestawień dostawców, wyszukiwanie i usuwanie rozbieżności

  • Rozwiązywanie problemów z zablokowanymi fakturami

  • Dostarczanie wymaganej dokumentacji oraz wspieranie w zakresie kontroli wewnętrznej i audytów

  • Co miesięczne analizowanie i rozwiązywanie wszelkich problemów z kontami GRIR

  • Uczestniczenie w spotkaniach i połączeniach konferencyjnych w razie potrzeby, aby rozwiązywać problemy związane z rozliczeniami z dostawcami

  • Prowadzenie dokładnych akt i dokumentacji (SOP, Approval Matrix) zgodnie z polityką firmy i przyjętymi praktykami księgowymi

  • Wspieranie innych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki finansowe preferowane)

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w zakresie rozliczeń płatniczych

  • Efektywne umiejętności komunikacyjne (werbalne, słuchowe i pisemne) w kontaktach zarówno z zewnętrznymi dostawcami, jak i wewnątrz organizacji

  • Zaawansowana znajomość programu Excel

  • Znajomość programu SAP (mile widziane)

To oferujemy

  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Prace w doświadczonym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

  • Bardzo dobrą lokalizację przy stacji SKM

  • Parking samochodowy oraz rowerowy dla pracowników

  • Kursy języków obcych finansowane przez pracodawcę

Tenneco jest jednym z wiodących światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych przeznaczonych dla klientów oryginalnego wyposażenia i rynku wtórnego, z przychodami w całym 2021 r. w wysokości 18 miliardów dolarów i z około 71 000 członkami zespołu pracujących w ponad 260 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki naszym czterem grupom biznesowym, Motorparts, Performance Solutions, Clean Air i Powertrain, Tenneco napędza postęp w globalnej mobilności, dostarczając rozwiązania technologiczne na zdywersyfikowane rynki światowe, w tym pojazdy lekkie, pojazdy użytkowe, pojazdy terenowe, przemysłowe, sporty motorowe i rynek wtórny.

Przewiń do profilu firmy