Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AP Accountant with German

FRISTAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy nagradzaną szwajcarska firma BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera). FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w wielu obszarach – HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych. Dlatego też stale poszukujemy zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

AP Accountant with GermanNumer ref.: 2020/07/11/02

Opis stanowiska:

  • rejestracja i księgowanie dokumentów kosztowych za pomocą systemu SAP i Basware
  • przygotowanie i księgowanie comiesięcznych płatności
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald
  • kontrola sald kont dostawców i zapewnianie ich terminowego rozliczenia
  • zarządzanie elektronicznym systemem obsługi dokumentów (DMS) oraz udział we wdrożeniach automatyzacji
  • miesięczne raportowanie
  • analiza i optymalizacja procesów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Znajomość systemu SAP będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne