Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Accountant with German

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego warto aplikować?

    • Szybko rośniemy – tylko w 2018 roku otworzyliśmy ponad 30 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 150 osób
    • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego
    • Perspektywa na przyszłość – ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
    • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę

    Miejsce pracy: Warszawa
    2019/03/12/01

    Opis stanowiska:

    • rejestracja i księgowanie dokumentów kosztowych za pomocą systemu SAP i Basware
    • przygotowanie i księgowanie comiesięcznych płatności
    • uzgadnianie i potwierdzanie sald
    • kontrola sald kont dostawców i zapewnianie ich terminowego rozliczenia
    • zarządzanie elektronicznym systemem obsługi dokumentów (DMS) oraz udział we wdrożeniach automatyzacji
    • miesięczne raportowanie
    • analiza i optymalizacja procesów

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym
    • znajomość systemu SAP będzie dużym atutem
    • terminowość i zaangażowania w powierzone zadania
    • motywacja do nauki i rozwoju w księgowości

    Oferujemy:

    • szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
    • codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
    • przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
    • stabilne i długofalowe zatrudnienie
    • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport