Logo Pracuj.pl

AP / AR Accountant with English

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki
    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • Wykonywanie księgowań oraz działań związanych z miesięcznym oraz rocznym okresem rozliczeniowym
  • Sporządzanie raportów finansowych na potrzeby przełożonego
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie optymalizacji pracy działu księgowego
  • Kontakt w języku angielskim z zagranicznymi oddziałami oraz biurami księgowymi
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie stanu prawnego i obowiązujących przepisów
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AP lub AR)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (mile widziana znajomość innych j. obcych)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania ERP
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu ekonomicznym - mile widziane
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych na niektórych projektach

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki której rozwiniesz swoje zdolności językowe
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożeniowym
  • Możliwość rozwoju wewnętrznego w strukturach firmy w oparciu o rozbudowaną ścieżkę kariery
  • Szeroki wachlarz benefitów - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma MyBenefit, dofinansowanie do kursów językowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

AP / AR Accountant with English, Aleksandrów Łódzki