Oferta pracy

AP/AR/GL Accountant with French

L.M. GROUP POLAND

6 5009 500 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów księgowych z zakresu AP, AR lub GL

  • Wprowadzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie faktur w systemie

  • Stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami biznesowymi w języku francuskim

  • Praca na kontach klienta (kontrolowanie sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości finansowych)

  • Udział w zamknięciach okresów rozliczeniowych (miesiąc, kwartał, rok)

  • Wykonywanie codziennych czynności księgowych w systemie SAP

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby raportowania międzynarodowego

Wymagania pracodawcy

  • 1-2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (SSC/BPO)

  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne będzie stanowiły dodatkowy atut

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego (min. B2) - wymagana znajomość obu języków obcych

  • Umiejętności samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów

  • Praktyczna znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub w innym systemie finansowo-księgowym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje (np.: CIMA, ACCA)

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, MyBenefit System, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group. W związku z ekspansją L.M. Group w Polsce i w Niemczech, poszukujemy utalentowanych osób gotowych rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w strukturach koncernu L.M. Group.

Przewiń do profilu firmy