Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

AP Junior Clerk

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze finansów/księgowości, w międzynarodowej firmie? Posiadasz wykształcenie średnie? Znasz język angielski? Mamy coś dla Ciebie!

    Nr ref.: /176/03/2019/GM/38250
    Poznań
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca w pełnym wymiarze godzin
    • umowa o pracę
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i księgowości
    • pakiet benefitowy
    zadania
    • przygotowanie faktur do księgowania
    • weryfikacja dokumentów
    • wspieranie zadań w obszarze AP
    • prowadzenie korespondencji firmy

    oczekujemy

    • wykształcenie średnie lub wyższe, o profilu Finanse i Rachunkowość/Ekonomia lub pokrewne
    • dokładność
    • dobra organizacja pracy
    • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • znajomość programu MS Excel
    • dyspozycyjność do podjęcia stażu w pełnym wymiarze godzin
    • doświadczenie w AP/call centre/administracji/master data będzie dodatkowym atutem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47