Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

AP Manager

Antal SSC/BPOO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Antal SSC/BPO

Kraków

Kraków

Dla naszego klienta  – znanej firmy z sektora SSC szukamy osoby na stanowisko:

AP Manager

*obecnie praca odbywa się w 100% zdalnie

*po pandemii delegacje do siedziby klienta raz/dwa razy w miesiącu

Numer ref.: AP/MAN

Obowiązki:

- zarządzanie całym procesem AP (tranzycja procesów + stabilizacja)

- dbanie o przestrzeganie zasad i procedur zgodnie z polityką firmy

- zapewnienie wysokiego standardu pracy i satysfakcji klientów

- aktywne kierowanie wewnętrznymi inicjatywami mającymi na celu ciągłe doskonalenie procesów i zwiększanie wydajności

- tworzenie przyjaznego środowiska pracy, które przyciągnie i zatrzyma talenty

Wymagania:

- 5 - 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze SSC/BPO

- wykształcenie kierunkowe (najlepiej finanse i rachunkowość bądź pokrewne)

- bardzo dobra znajomość finansów i rachunkowości, pasja do ludzi, procesów i usprawnień

- doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi

- zdolność do nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

- biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego (dodatkowa znajomość j.europejskich mile widziana)

Nasz klient oferuje:

- objęcie roli Process Ownera AP

- konkurencyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- prywatną opiekę medyczną - poziom premium

- kartę Multisport

- grupowe ubezpieczenie na życie

- dodatek urlopowy

- pracę w międzynarodowym środowisku

- dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź poprzez e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne