Oferta pracy

AP Team Leader (USA)

AntalO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Antal

Poznań

Poznań

Nasz Klient, dynamicznie rozwijające się SSC międzynarodowej firmy, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Team Leadera AP.
Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, aplikuj już dziś!

AP Team Leader (USA)Numer ref.: AP/TL
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie zespołem specjalistów
  • Udział w zadaniach związanych z realizacją procesu
  • Monitorowanie poziomu KPI członków teamu i bieżące raportowanie wyników
  • Udział w projektach mających na celu usprawnianie realizowanych procesów
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze księgowości  w SSC/BPO
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość programów MS Excel, MS Outlook
Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV:

Ogłoszenie archiwalne