Oferta pracy

Aparatowy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.O firmie

Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Gabriela Narutowicza 15

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu procesu produkcyjnego,

  • Obsługa aparatów i urządzeń instalacji produkcyjnej,

  • Kontrola pracy oraz stanu technicznego instalacji produkcyjnej i okołoprodukcyjnej,

  • Operacje procesowe związane z pracą węzłów instalacji,

  • Sporządzanie dziennych raportów,

  • Pobieranie próbek,

  • Obsługa wózków widłowych, prace porządkowe,

  • Praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane wykształcenie kierunkowe, średnie techniczne),

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w grupie jak i indywidualnie,

  • Sumienność,

  • Spostrzegawczość.

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózka widłowego gazowego/elektrycznego,

  • Uprawnienia energetyczne G-1, G-2, G-3.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną LUX-MED.,

  • Karty Benefit MultiSport,

  • Fundusz Socjalny,

  • Ubezpieczenie Grupowe PZU.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

System czasu pracy

Praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym).

Informacje dodatkowe

Aplikacje (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) można przesyłać za pomocą przycisku aplikowania/ w temacie proszę podać nazwę stanowiska.