Aparatowy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 13.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hempoland Sp. z o.o.

    "50-osobowa firma z branży rolno-spożywczej z Elbląga"

    Aparatowy

    Miejsce pracy: Elbląg

    Zakres obowiązków:

    • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych
    • prowadzenie zapisów przebiegu procesu technologicznego

    Wymagania:

    • dyspozycyjność do pracy na drugą zmianę oraz weekendy
    • precyzja, skrupulatność, dokładność
    • wykształcenie wyższe techniczne

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie 4000 brutto w okresie próbnym
    • wynagrodzenie 4500 brutto po okresie próbnym
    • benefity: opieka medyczna Luxmed, karta FitProfit

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hempoland Sp. z o.o., z siedzibą w Elblągu (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.