Oferta pracy

Aparatowy oczyszczalni ścieków

Viterra BodaczówO firmie

  • Bodaczów (pow. zamojski)

    Bodaczów (pow. zamojski), lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola parametrów pracy urządzeń zgodnie z instrukcjami,

  • Przeprowadzanie czynności eksploatacyjnych urządzeń zgodnie z posiadanymi kompetencjami / uprawnieniami,

  • Utrzymanie właściwego poziomu w przepompowniach ścieków,

  • Usuwanie usterek zgodnie z posiadanymi kompetencjami / uprawnieniami,

  • Wykonywanie innych, niewymienionych zadań z zakresu utrzymania parametrów ścieków oraz obsługi urządzeń na polecenie przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • Komunikatywność oraz doświadczenie w pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Świadomość ekologiczna,

  • Mile widziane półroczne doświadczenie w pracy przy nadzorze urządzeń produkcyjnych,

  • Mile widziane posiadanie świadectwa energetycznego grupa E.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w systemie zmianowym,

  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku.

Viterra Bodaczów

Spółka Viterra jest liderem na rynku produktów rolnych, w tym zbóż, nasion oleistych, roślin strączkowych, cukru, ryżu, bawełny, olejów roślinnych i biodiesla. Jest obecna na wszystkich najważniejszych rynkach importowych i eksportowych na świecie. Postaw na stabilność, rozwój i satysfakcję. Postaw na karierę w Viterra Polska.

Przewiń do profilu firmy