Aparatowy - Operator Produkcji

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.O firmie

  • Warszawa, Łukasiewicza 11A

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Obecnie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. jest liderem technologicznym w produkcji antyutleniaczy i antyozonantów aminowych. Firma koncentruje się na opracowywaniu własnych technologii i rozwiązań opierając się na wiedzy i doświadczeniu własnej kadry technicznej. Wiedza ta jest pogłębiana poprzez nieustanne badanie rynku pod kątem nowych urządzeń i rozwiązań technicznych.

Opis stanowiska:
  • Obsługa instalacji chemicznej;
  • Bezpośredni nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń technologicznych instalacji;
  • Praca w systemie zmianowym 12h.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej;
  • Ogólna wiedza techniczna, mile widziana z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, technologii chemicznych, itp.;
  • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Uprawnienia do dodatkowych nagród finansowych;
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego;
  • Możliwość dokształcania i uzupełniania wiedzy;
  • Możliwość awansu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie;
  • Stabilność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. z siedzibą w Wołominie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy