Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aparatowy procesów chemicznych

Work Service S.A.

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Silekol Sp. z o.o. poszkuje osób na stanowisko: Aparatowy procesów chemicznych -
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, ul. Mostowa 30 K

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-KoźleNumer ref.: https://rms.workservice.pl/apply/jo/83280832/rc/6180350

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjęcie surowców dostarczanych na instalację - sprawdzanie podstawowych parametrów ilościowych i jakościowych;
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego;
  • Obsługa urządzeń w procesie produkcyjnym;
  • Pobieranie prób do badań laboratoryjnych w zależności od potrzeb.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia zawodowego/średniego zawodowego (chemiczne - mile widziane);
  • Znajomości obsługi komputera;
  • Gotowości do pracy zmianowej;
  • Uprawnień na wózki widłowe - mile widziane;
  • Doświadczenia w pracy na instalacjach przemysłowych - mile widziane.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę od zaraz;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata;
  • Dodatek za pracę w ruchu 4 brygadowym: 27% od płacy zasadniczej;
  • Po okresie próbnym dodatkowo przysługuje premia w wysokości wyjściowej 10%;
  • Opiekę medyczną;
  • Fundusz socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne