Logo Pracuj.pl

Aparatowy procesów chemicznych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

4 800–5 300
brutto / mies.
  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Nowoczesny zakład produkcyjny w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje kandydatów na stanowisko aparatowy procesów chemicznych. Szybki dojazd autobusem lub pociągiem, dla zmotoryzowanych na miejscu bezpłatny parking.

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Aparatowy" pod numer ukryty pod przyciskiem pokaż numer.

Twoje zadania, to przyjęcie surowców do produkcji, obsługa urządzenia i kontrola jakości.

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie surowców do produkcji - sprawdzenie ilości i jakości
  • obsługa urządzeń i monitorowanie procesu produkcyjnego
  • pobieranie prób do badań kontrolnych - zależnie od potrzeb

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie w pracy na instalacjach

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie miesięczne od 4800 zł do 5300 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • szkolenia i możliwość uzyskana uprawnień
  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/188/11/2022/AŁ

Aparatowy procesów chemicznych, Kędzierzyn-Koźle