Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aparatowy Procesów Chemicznych OPN

  • Chorzów, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Azotowe Chorzów Spółka Akcyjna
    z siedzibą w Chorzowie,
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Opis stanowiska:

    Aparatowy bierze udział w prowadzeniu procesu produkcyjnego.

    Do głównych obowiązków pracownika należy  m.in.:

    • Obsługa aparatów i urządzeń instalacji produkcyjnej
    • Kontrola pracy oraz stanu technicznego instalacji produkcyjnej i okołoprodukcyjnej.
    • Operacje procesowe związane z pracą węzłów instalacji.
    • Sporządzanie dziennych raportów.
    • Pobieranie próbek.
    • Obsługa wózków widłowych, prace porządkowe itp.
    System czasu pracy: praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym).

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe (mile widziane wykształcenie kierunkowe, średnie techniczne).
    • Komunikatywność.
    • Umiejętność pracy w grupie jak i indywidualnie.
    • Sumienność.
    • Spostrzegawczość.

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Uprawnienia do kierowania wózka widłowego gazowego/elektrycznego.
    • Uprawnienia energetyczne G-1, G-2, G-3.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę.
    • Pracę w zgranym zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Opiekę medyczną LUX-MED.
    • Karty Benefit MultiSport.
    Informacje dodatkowe:

    Aplikacje (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) można przesyłać za pomocą przycisku apliowania/ w temacie proszę podać nazwę stanowiska.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Administratorem Pani/Pana danych jest ZACH S.A. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności."