Oferta pracy

Aparatowy Procesów Chemicznych w Dziale Produkcji

SOLVAY SP. Z O.O.O firmie

SOLVAY SP. Z O.O.

Toruńska 222

Włocławek

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com

Obecnie do naszego zespołu w Zakładzie Produkcyjnym we Włocławku szukamy kandydata/kę na stanowisko:
APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH
w Dziale Produkcji (stanowisko fizyczne)

Główne zadania:

  • Prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Bieżące monitorowanie procesu z poziomu DCS i instalacji
  • Wykonywanie bieżących prób, analiz i archiwizacja wyników
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Odpowiedzialność za przygotowanie miejsc pracy/instalacji zgodnie z wytycznymi przełożonego i wewnętrznymi standardami
  • Realizacja zadań zleconych przez Mistrza Produkcji
  • Przestrzeganie polityki oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie fabryki

  • posiadasz wykształcenie zawodowe
  • posiadasz minimum 12-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znasz podstawowe aplikacje IT (MS Office)
  • posiadasz kompetencje interpersonalne takie jak: komunikatywność, proaktywność, dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza i umiejętności z procesów / technologii chemicznych
  • uprawnienia: SEP gr 1, 2, 3 „E” oraz/lub uprawnienia kierowcy do kierowania wózkami jezdniowymi oraz/lub suwnice (II S)
  • znajomość systemu DeltaV oraz/lub systemu SAP
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pakiet socjalny
  • benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do posiłków oraz pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie

Informacje dodatkowe: praca w systemie równoważnym, 4-brygadowym

Wymagane dokumenty:

  • CV (w języku polskim)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy