Aparatowy produkcji

Eurohansa Sp. z o.o.O firmie

Eurohansa Sp. z o.o.

Letnia 10-14

Toruń

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem owocowych i smakowych komponentów
oraz dodatków dla przemysłu mleczarskiego, piekarniczo-cukierniczego i lodziarskiego.

Opis stanowiska:

Obsługa wyparki ciśnieniowej, polegająca na dowozie i zadaniu do urządzenia surowców, ściśle wg receptury. Nadzór nad procesem gotowania i studzenia.
Praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdnych.
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym.

Oferujemy:

Po okresie próbnym możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony i rzetelne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Klauzula zgody kandydata do pracy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy