Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aparatowy Produkcji

  • Warszawa, Wołomin, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.

    Obecnie DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. jest liderem technologicznym w produkcji antyutleniaczy i antyozonantów aminowych. Firma koncentruje się na opracowywaniu własnych technologii i rozwiązań opierając się na wiedzy i doświadczeniu własnej kadry technicznej. Wiedza ta jest pogłębiana poprzez nieustanne badanie rynku pod kątem nowych urządzeń i rozwiązań technicznych.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wołomin
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Obsługa instalacji chemicznej
    • Bezpośredni nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń technologicznych instalacji
    • Praca w systemie zmianowym 12h
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie;
    • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej;
    • Ogólna wiedza techniczna, mile widziana z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, technologii chemicznych, itp.;
    • Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Uprawnienia do dodatkowych nagród finansowych
    • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
    • Możliwość dokształcania i uzupełniania wiedzy
    • Możliwość awansu
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie
    • Stabilność zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. z siedzibą w Wołominie."