Aparatowy Produkcji Wódek

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa poszczególnych faz procesu produkcji wódek,
  • Obsługa urządzeń i stanowisk produkcyjnych,
  • Sporządzanie dokumentacji,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Przestrzeganie wymogów BHP, procedur i standardów obowiązujących w fabryce,
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy, dostępne narzędzia,
  • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego problemów i nieprawidłowości.

Wymagania:

  • Pożądane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym w branży spożywczej,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami, cykliczne pakiety benefitów pracowniczych,
  • Owoce dla Pracowników przez cały rok.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy