Oferta pracy

Aparatowy Urządzeń Rozlewniczych

Stock Polska Sp. z o.o.

  • Spółdzielcza 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Spółdzielcza 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń rozlewniczych, nadzorowanie linii rozlewniczych,

  • Kontrola jakości produktu pod kątem m.in.: prawidłowego napełniania i zamykania butelek oraz czystości butelek, płynu, prawidłowości naklejania etykiety,

  • Przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych urządzeń, usuwanie drobnych usterek,

  • Sporządzanie dokumentacji,

  • Przestrzeganie wymogów BHP, procedur i standardów obowiązujących w fabryce,

  • Dbanie o czystość maszyny, narzędzia pracy,

  • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego problemów podczas produkcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Dokładność i sumienność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie

  • Możliwość wypracowania premii miesięcznej do 500zł

  • Dodatek nocny w wysokości 45%

  • Dodatek za pracę w 3 niedziele w miesiącu

  • Dodatek szkoleniowy

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,

  • Profesjonalny proces adaptacyjny, który pozwoli Ci poznać obowiązki, procesy, standardy pracy oraz ludzi

  • Owoce dla Pracowników przez cały rok oraz posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji w ramach ścieżek rozwojowych

  • Szeroki pakiet szkoleń niezbędnych dopasowanych do potrzeb kompetencyjnych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami

  • Bonus frekwencyjny

  • Vouchery na uroczystości ślubu i emerytury

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając na przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stock Polska – producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Beluga, Dictador. Firma będąca częścią Stock Spirits Group.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Przewiń do profilu firmy