Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aparatowy Urządzeń Rozlewniczych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-05-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Obowiązki:

    • Obsługa urządzeń rozlewniczych, nadzorowanie linii rozlewniczych,
    • Kontrola jakości produktu pod kątem m.in.: prawidłowego napełniania i zamykania butelek oraz czystości butelek, płynu, prawidłowości naklejania etykiety,
    • Przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych urządzeń, usuwanie drobnych usterek,
    • Sporządzanie dokumentacji,
    • Przestrzeganie wymogów BHP, procedur i standardów obowiązujących w fabryce,
    • Dbanie o czystość maszyny, narzędzia pracy,
    • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego problemów podczas produkcji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
    • Dokładność i sumienność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie z siedzibą w Lublinie,
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”