Oferta pracy
263/21

Aparatowy Urządzeń Technologicznych

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Syta 190/192

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym działaniem obiektów, maszyn, urządzeń, instalacji oczyszczania ścieków obróbki osadów ściekowych, instalacji dezodoryzacji oraz instalacji biogazu

  • wprowadzanie zmian w cyklu pracy urządzeń i instalacji technologicznych

  • przeprowadzanie drobnych napraw urządzeń

  • obsługa suwnic, wciągników i pojazdów z napędem silnikowym

  • obsługa i sterowanie pracą urządzeń w systemie SCADA

  • eksploatacja, konserwacja urządzeń technologicznych, usuwanie drobnych usterek, zainstalowanych instalacji i urządzeń technologicznych

  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • min. roczne doświadczenie zawodowe (mile widziane w branży oczyszczania ścieków i uzdatniania wody lub w branży ogólnej mechanicznej)

  • znajomość zasad obsługi narzędzi zmechanizowanych i ręcznych.

  • mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji; grupa 2

  • świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji; grupa 1

  • gotowość do pracy w systemie równoważnym 12 godzinnym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • brak przeciwskazań do pracy przy monitorze ekranowym

  • brak przeciwskazań do pracy w kontakcie ze ściekami i osadami

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na czas zastępstwa

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą o 135 letniej tradycji!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

(Pion Ścieków –Zakład Południe- Wydział Eksploatacji)

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.