Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aparatowy urządzeń technologicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    (Pion Wody / Zakład Północny / Wydział Obiektów Chlorowych, Pompowni i Sieci Wodno-Kanalizacyjnej)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 209,210,211/17

    Główny zakres obowiązków:

    • kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych
    • eksploatacja i nadzorowanie ustalonych reżimów pracy instalacji i urządzeń technologicznych.
    • prowadzenie zapisów przebiegu procesu technologicznego, czasu pracy urządzeń oraz ich konserwacji
    • prowadzenie przeglądów, konserwacji i remontów instalacji i urządzeń zabudowanych na obiektach technologicznych
    • prowadzenie i obsługa wózków akumulatorowych
    • prowadzenie i obsługa pojazdów samochodowych w samoobsłudze
    • pełnienie obowiązków ratownika chemicznego w ramach Zakładowej Służby Ratownictwa Chemicznego
    • konieczność pracy w sprzęcie ochronnym: aparat powietrzny, ubranie gazoszczelne. Kontakt z substancjami chemicznymi: chlor, dwutlenek chloru, ozon, wapno hydratyzowane, wodorotlenek sodu, kwas siarkowy

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym, budowlanym lub wodnokanalizacyjnym
    • 1 rok pracy na podobnym stanowisku
    • prawo jazdy kategoria B
    • świadectwo kwalifikacyjne serii E, II i III grupa energetyczna

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
    • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
    • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
    • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.