Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aparatowy

Zakłady Chemiczne"Złotniki" S.A.

4 5008 000 brutto / mies.
  • Żwirowa 73, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Żwirowa 73

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Staranne prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami obsługi urządzeń

  • Kontrola parametrów prowadzenia procesów technologicznych

  • Dokumentowanie wykonanych czynności

  • Przestrzeganie przepisów BHP i poż.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie średnie chemiczne, mechaniczne

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rezultaty i osiągnięcia

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

  • Uprawnienia E1

To oferujemy

  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia, umiejętności oraz uprawnień

  • Rozbudowany i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • Motywacyjny system wynagradzania (dodatkowe premie, nagrody i dodatki)

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju i awansów (zgodnie ze ścieżką rozwoju)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do żłobka i przedszkola

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje cv

2

Weryfikacja nadesłanych cv

3

Rozmowa wstępna, umówienie spotkania z przełożonym

4

Opis charakteru pracy, omówienie warunków finansowych

5

Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony - zatrudnienie