Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aparatowy Wydziału Produkcji Kwasu Siarkowego

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "FOSFORY" Sp. z o.o.

    Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych są Zakładem ze 100-letnią tradycją. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług dla rolnictwa oraz branży chemicznej.

    Przyszłość zamierzamy budować tak, aby współpraca ze wszystkimi klientami przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron. Wierzymy, że zadowolenie odbiorców z oferowanych przez nas produktów i usług stanowi fundament sukcesów Naszej Firmy.

    Dzięki usługom przeładunkowym chcemy być "mostem" łączącym polski przemysł chemiczny z innymi krajami.

    Dobra marka i pełne zaspokojenie potrzeb klientów przy zachowaniu wymogów ochrony środowiska, zapewniają nam rosnący udział w rynku.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne zadania:

    • przeładunki materiałów chemicznych
    • obsługa instalacji do produkcji kwasu siarkowego, zmiękczalni i turbiny

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
    • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność (praca 3-zmianowa), zaangażowanie i odpowiedzialność
    • mile widziane aktualne uprawnienia SEP grupa II

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników
    • przyjazną atmosferę pracy
    • atrakcyjny pakiet medyczny
    • możliwość rozwoju i szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy Aparatowy Wydziału PK dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz.833, tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”.