Logo Pracuj.pl

Aparatowy Wydziału Syntez Chemicznych

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i bieżący nadzór nad procesami produkcyjnymi.
  • Nadzór i kontrola nad obsługą i czyszczeniem urządzeń produkcyjnych i pomieszczeń.
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji systemów zgodnych z wymaganiami GMP, SZJ i SZŚ.
  • Przestrzeganie przepisów p.poż i BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane o profilu chemicznym bądź pokrewnym).
  • Doświadczenie w pracy w zespołach roboczych.
  • Znajomość podstaw obsługi maszyn.
  • Umiejętność logicznego myślenia.
  • Zdolność łatwego komunikowania się.
  • Sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Aparatowy Wydziału Syntez Chemicznych

Miejsce pracy: Wrocław (praca w systemie 3-y zmianowym).

Aparatowy Wydziału Syntez Chemicznych, Wrocław