Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki - Aplikant radcowski

WOJCIESZAK, BASIŃSKI I WSPÓLNICY KANCELARIA ADWOKACKA sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Poznaniu zajmująca się obsługą prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców  poszukuje aplikanta adwokackiego/radcowskiego do wsparcia merytorycznego w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Opis stanowiska

  • sporządzanie pism procesowych w sprawach cywilnych,
  • sporządzanie projektów odpowiedzi na zapytania prawne z zakresu m.in. prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa bankowego,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz wniosków do KRS,
  • zastępowanie adwokatów w postępowaniach sądowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakresie opisanym powyżej,
  • umiejętność profesjonalnego redagowania pism i opinii prawnych,
  • dogłębne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów prawnych,
  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne