Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki - aplikant radcowski

OZIEMSKA, TOMOWICZ I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym konsultowanie i negocjowanie umów, przygotowanie opinii prawnych, sporządzanie opracowań i analiz;

  • opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach sądowych;

  • wsparcie członków zespołu Kancelarii w związku z realizowanymi projektami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, w szczególności w sporządzaniu i negocjowaniu umów w obrocie gospodarczym,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie oraz kreatywne i proaktywne podejście,

  • umiejętność zarządzania projektami, w tym ustalania i wdrażania właściwych procesów w pracy z klientem i w ramach zespołu,

  • kreatywność

  • zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu,

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie prawa budowlanego oraz obsłudze projektów infrastrukturalnych opartych o warunki FIDIC

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu profesjonalistów;

  • możliwość pracy na rzecz polskich i zagranicznych klientów przy dużych, unikalnych projektach stanowiących merytoryczne wyzwania;

  • możliwość objęcia patronatem