Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant Adwokacki - Aplikant Radcowski

KANCELARIA ADWOKACKA ARTUR GWAREKO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Specjalista

Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria z siedzibą w Warszawie (www.dybka.com.pl) realizuje wyspecjalizowane usługi prawne na rzecz podmiotów z branży budowlanej i firm z sektora nieruchomości. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza posiadana przez pracujących dla nas adwokatów oraz radców prawnych, czyli o naszej przewadze decydują ludzie tworzący nasz zespół.

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu prawników w sporządzaniu pism procesowych oraz opinii prawnych, w tym zwłaszcza z zakresu prawa budowlanego oraz prawa nieruchomości;
  • wsparcie zespołu prawników w prowadzeniu postępowań cywilnych i administracyjnych, w tym zwłaszcza z sprawach dotyczących: pozwoleń na budowę; warunków zabudowy; odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości; wad robót budowlanych;
  • wsparcie zespołu prawników w opracowywaniu i opiniowaniu projektów umów w tym zwłaszcza umów o roboty budowlane, umów technicznego serwisu nieruchomości, umów sprzedaży nieruchomości, umów najmu;
  • zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie całej Polski.

Oczekiwania wobec potencjalnych kandydatów:

  • II rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej;
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • kreatywność w rozwiązywaniu postawionych zadań;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • gotowość do wykonywania obowiązków na terenie całej Polski.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość norm prawa budowlanego oraz doświadczenie w pracy z umowami o roboty budowlane;
  • znajomość norm prawa zamówień publicznych oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym;
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2);
  • gotowość do podjęcia współpracy w ramach działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane współpracą i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie Curriculum Vitae oraz wskazanie w treści wiadomości nazwy stanowiska oraz wysokości oczekiwanego wynagrodzenia.

0 - 2 lata

Osobie wyłonionej w toku procesu rekrutacji w pierwszym etapie zostanie zaproponowana zostanie współpraca na próbny okres 3 miesięcy. W przypadku uzyskania pozytywnej opinii zostanie zaproponowana stałą współpraca. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne