Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant adwokacki - Aplikant radcowski

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-29

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szmyrka Nawrat & WSpólnicy Sp. J.

Kancelaria Prawna Szmyrka Nawrat & Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu

Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla przedsiębiorców. Nasz profesjonalizm, bogate doświadczenie oraz posiadane kompetencje stwarzają naszym Pracownikom optymalne warunki rozwoju. Jako członek stowarzyszenia Alliance of Business Lawyers, zrzeszającego  56 kancelarii prawniczych z 34 krajów, uczestniczymy w obsłudze międzynarodowych projektów gospodarczych.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

Świadczenie usług doradztwa prawnego na rzecz Klientów Kancelarii, w szczególności:

  • przygotowywanie pism procesowych, umów, opinii prawnych,
  • analiza zagadnień prawnych,
  • reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami,
  • udział w obsłudze transakcji gospodarczych.

 WYMAGANIA:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz poprawnej argumentacji,
  • Samodzielność, terminowość, rzetelność i dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

OFERTA:

  • Stanowisko dające możliwość praktycznego rozwoju przy wsparciu doświadczonych radców i adwokatów,
  • Dobre warunki pracy oraz jasne zasady wynagradzania,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do przesłania swojego CV

 W temacie lub w treści maila prosimy o wpisanie: „rekrutacja 2017”

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się