Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Karol Rutkowski Kancelaria Adwokacka, al. J. Ch. Szucha 3 lok. 5, 00-580 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest Karol Rutkowski Kancelaria Adwokacka i że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia, przeniesienia, usunięcia, złożenia skargi do organu nadzoru ds. ochrony danych."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki / Aplikantka adwokacka

Karol Rutkowski Kancelaria Adwokacka

aleja Jana Chrystiana Szucha 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i weryfikacja pism na etapie przedsądowym i sądowym;

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz dokumentacji wewnętrznej;

  • bieżąca obsługa klientów indywidualnych i korporacyjnych kancelarii;

  • analiza dokumentów, i przygotowywanie taktyki procesowej lub linii obrony;

  • zastępstwo procesowe;

  • kontakt z sądami, organami i instytucjami.

Nasze wymagania

  • aplikant I lub II roku aplikacji adwokackiej;

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa gospodarczego;

  • mile widziana znajomość prawa karnego;

  • co najmniej roczne doświadczenie pracy w kancelarii;

  • biegła znajomość angielskiego języka prawniczego: w mowie i piśmie;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność i komunikatywność;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • różnorodność prowadzonych spraw;

O nas

Praktyka Kancelarii obejmuje wszelkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce z perspektywy prawa cywilnego, gospodarczego, finansowego, korporacyjnego oraz karnego.