Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki/Aplikantka adwokacka

STACHURA, URBAŃSKA, WASYLUK KANCELARIA ADWOKACKA sp. j.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Nasza kancelaria zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawna,
  • kontakt z klientami,
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego pod nadzorem adwokatów,
  • zastępowanie adwokata na rozprawach i posiedzeniach.

Wymagania:

  • wpis na listę aplikantów, I lub II rok,
  • znajomość prawa administracyjnego i cywilnego,
  • dobra znajomość j. angielskiego (klienci anglojęzyczni),
  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych w zakresie prawa nieruchomości,
  • zdobycie doświadczenia procesowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w godzinach 9-17,
  • pakiet medyczny,
  • dobrą atmosferę.

Na CV czekamy do 14 lutego 2021 r.

CV prosimy przesłać poprzez formularz pracuj.pl: "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne