Aplikant Adwokacki I - II Roku

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKOTARCZAK DĄBROWSKI OLECH I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie pism procesowych w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych;
    • zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi;
    • analiza akt spraw sądowych, administracyjnych, prokuratorskich oraz podejmowanie czynności uzasadnionych stanem spraw;
    • sporządzanie opinii prawnych i umów;
    • wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej Klientów;
    • prowadzenie korespondencji z klientami, organami, sądami i urzędami;
    • przygotowywanie pism w toku postępowań sądowych, restrukturyzacyjnych oraz karnych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości prawa cywilnego, karnego, gospodarczego;
    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego uwzględniającego terminologię prawniczą;
    • umiejętności pracy pod presją czasu oraz przy szybko zmieniających się okolicznościach,
    • samodzielności w realizacji powierzonych zadań, jak również chęci stałego poszerzania zdobytej wiedzy;
    • umiejętności zarządzania czasem i priorytetami;
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole;
    • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych;
    • zdolności analitycznych, chęci zgłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń w trakcie wykonywanych zadań.

    Doświadczenie zdobyte w innych kancelariach będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie, w największej kancelarii prawnej w woj. zachodniopomorskim wg. rankingu Dziennika Rzeczpospolita w latach 2017 i 2018 w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
    • ciekawą i rozwijającą pracę w doświadczonym o zgranym zespole;
    • pracę w centrum Szczecina;
    • możliwość objęcia patronatem;
    • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
    • wyjścia integracyjne, spotkania okolicznościowe, dofinansowanie do pakietu sportowego.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłej rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

    W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95/46/WE(rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Skotarczak Dąbrowski Olech i Partnerzy Sp.p. Radców Prawnych i Adwokatów z siedzibą w Szczecinie pod adresem ul. Narutowicza 12, 70-240 Szczecin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441973,posiadająca REGON:320166046, NIP:8522473368. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

    Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.