Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Adwokacki I lub II roku

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

  • Pomorska 51/53
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Pomorska 51/53

Wrocław

Siła tej Kancelarii tkwi w połączeniu doświadczenia zawodowego z prawniczą świeżością. Świadczenie pomocy prawnej jest dla nas pasją, a nie pracą. W zawodzie adwokata upatrujemy drogi ku pełnej samorealizacji. Satysfakcja, jaką czerpiemy z rozwiązywania problemów prawnych naszych Klientów, nadaje sens naszej zawodowej codzienności.

Profesjonalizm, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu, to wartości, którymi kierujemy się jako pełnomocnicy i doradcy. Jesteśmy ludźmi, którzy ufają temu, że wiedza, kreatywność i otwartość na ludzkie problemy, są kluczem do sukcesu.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych,
  • kontakt z klientami, sądami oraz organami państwowymi,
  • zastępstwo procesowe,
  • prace kancelaryjne.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość realnego zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy z Kancelarią,
  • rozwój, możliwość objęcia patronatem.

Ogłoszenie archiwalne