Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki

MONIKA ŚLIZ-BRYK KANCELARIA ADWOKACKA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżąca Klientów Kancelarii;

  • Sporządzanie pism procesowych, opinii i analiz prawnych;

  • Przygotowywanie oraz opiniowanie umów.

Nasze wymagania

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, w tym umiejętność sporządzania pism procesowych, umów, opinii prawnych;

  • samodzielność w zakresie realizacji obowiązków;

  • sumienność, komunikatywność;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonymi adwokatami;

  • Możliwość rozwoju;

  • Miłą atmosferę w pracy;