Zgoda Kandydata na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pietrzak Sidor & Wspólnicy sp. j. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Adwokacki/Radcowski / Aplikantka Adwokacka/Radcowska

PIETRZAK SIDOR & WSPÓLNICY sp.j.

Sandomierska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy!

Kogo?

Osoby:

- odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską - preferowany 1 rok aplikacji,

- zainteresowanej prawem cywilnym materialnym i procesowym

ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie - będzie to dodatkowym atutem

Doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

Dlaczego poszukujemy?

Potrzebujemy wsparcia przy:

- kompleksowej obsłudze postępowań sądowych i administracyjnych, w tym przygotowywaniu pism procesowych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego oraz reprezentacji Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji;

- bieżącej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego, w tym przygotowywaniu i negocjowaniu umów oraz dokumentów korporacyjnych pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego

To oferujemy

Dlaczego warto aplikować?

- zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu spraw cywilnych, w tym również rzadko praktykowanych, wyspecjalizowanych obszarów;

- gwarantujemy różnorodność – szeroki zakres tematyczny prowadzonych spraw;

- pracujemy w młodym i bardzo doświadczonym zespole;

- pracujemy w zespole na zasadach partnerskiej współpracy;

- będziesz mieć możliwość rozwijania biegłości w zakresie Legal English i codziennego kontaktu z językiem angielskim;

- zapewniamy wsparcie merytoryczne i możliwość objęcia patronatem przez wybranego adwokata, jak również wewnętrzne szkolenia umożliwiające dzielenie się wiedzą.

Ponadto zapewniamy pakiet medyczny oraz możliwość skorzystania z programu Multisport.

O nas

Kancelaria Pietrzak Sidor & Wspólnicy powstała w 2007 roku z połączenia doświadczeń zawodowych adwokata Mikołaja Pietrzaka i radcy prawnego Artura Sidora. Każdy ze wspólników-założycieli posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w swoich specjalizacjach, odpowiednio w prawie karnym i prawie cywilnym, co pozwala świadczyć kompleksową pomoc klientom Kancelarii. Partnerzy Kancelarii także posiadają bogate doświadczenie zawodowe lub naukowe, a większość z nich to finaliści Rising Stars Prawnicy-Liderzy jutra. Kancelaria została trzykrotnie wyróżniona w kategorii Prawo karne w biznesie w Rankingu Kancelarii Prawniczych.

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Prawnicy doradzają w podejmowaniu decyzji biznesowych, ale przede wszystkim reprezentują Klientów w procesach sądowych. Kancelaria specjalizuje się w postępowaniach karnych, w tym gospodarczych i z elementem międzynarodowym, jak również odszkodowawczych/tzw. Frankowiczów.