Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki / radcowski I lub II roku

KRZEMIEŃ ZALIWSKA ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Kancelaria Krzemień Zaliwska Adwokaci i Radcowie Prawni SKA z siedzibą w Warszawie zatrudni na umowę o pracę na pełny etat aplikanta adwokackiego lub radcowskiego I lub II roku.

Dla kogo jest to ogłoszenie:

Dla osoby, która lubi i chce rozwijać się w obszarze związanym z prawem handlowym oraz prawem dot. nieruchomości z elementami podatkowymi i już teraz myśli o założeniu w przyszłości własnej kancelarii prawnej i chciałaby mieć możliwość nie tylko merytorycznego rozwoju poprzez udział w złożonych i różnorodnych projektach, ale również nabyć umiejętności przedsiębiorcze.

O ile czas aplikacji jest przeznaczony na naukę w wielu dziedzinach prawa, to jednak zdajemy sobie sprawę, że każdy ma własne zainteresowania konkretną dziedziną prawa. Przydzielając zadania staramy się aby korelowały one z preferencjami pracownika, jednakże w zakresie naszej specjalizacji, tj. obsługi prawnej sektora małych i średnich przedsiębiorców, również z udziałem kapitału zagranicznego.

Jaki będzie zakres Twoich zadań:

- obsługa prawna klientów biznesowych, w tym sporządzanie umów, opracowywanie

opinii prawnych, udział w negocjacjach, w czynnościach notarialnych

- uczestnictwo w rozprawach sądowych i wsparcie merytoryczne członków zespołu

Kancelarii

Nasze wymagania

- co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii prawnej

- bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, w tym prawa spółek handlowych

- umiejętność formułowania umów handlowych, pism procesowych

- dodatkowym autem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

- dobra organizacja czasu pracy i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

- rzetelność oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

- chęć udoskonalania swoich umiejętności oraz pozyskiwania doświadczenia

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i możliwość rozwoju

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

- szkolenia, nagrody oraz inne benefity

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.