Oferta pracy

Aplikant adwokacki/radcowski I roku

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Obszar działania Aplikanta: prawo bankowe, prawo cywilne, procedura cywilna (w znacznej mierze obsługa spraw sądowych związanych z kredytami frankowymi).

Nasze wymagania

  • przede wszystkim zaangażowanie, skrupulatność i chęć uczenia się,

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,

  • gotowość założenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej.

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze spraw sądowych związanych z kredytami frankowymi,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole, w prestiżowej przestrzeni biurowej w samym centrum Warszawy (okolice Placu Piłsudskiego),

  • możliwość współpracy z największymi polskimi bankami i innymi przedsiębiorstwami oraz zagranicznymi klientami,

  • poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu dziedzin prawa będących podstawą praktyki oddziału Kancelarii w Warszawie (prawo bankowe, prawo cywilne, procedura cywilna),

  • zdobywanie doświadczenia procesowego przy dużych i licznych sprawach sądowych,

  • okazje do publikacji artykułów o tematyce prawnej,

  • dodatkowy urlop naukowy,

  • elastyczne godziny i miejsce pracy,

  • dostęp do pakietu opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy