Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelaria Adwokacka Tomasz Piróg z siedzibą w: Opolu ul. Krakowska 37/202, 45-018 Opole (Pracodawca-administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Adwokacki / Radcowski

Kancelaria Adwokacka Tomasz Piróg

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków na stanowisku aplikanta należą:

sporządzanie pism na etapie przedsądowym i sądowym;

bieżąca obsługa Klientów indywidualnych i korporacyjnych Kancelarii;

analiza dokumentów i przygotowywanie linii obrony lub taktyki procesowej pod nadzorem pracodawcy;

zastępstwo procesowe;

kontakt z sądami i urzędami;

dbanie o dobry wizerunek Kancelarii.

Nasze wymagania

Od kandydata wymagamy:

dyspozycyjności min. 4 dni w tygodniu;

prawa jazdy kat. B (dużym plusem będzie własny samochód);

min. półrocznego doświadczenia w pracy w Kancelarii;

umiejętności obsługi pakietu Office i programów informacji prawnej;

umiejętności zarządzania czasem,

dobrej organizacji pracy,

dokładności,

odpowiedzialności,

terminowości.

To oferujemy

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę,

pracę w sympatycznej atmosferze,

różnorodność spraw,

możliwość rozwoju osobistego,

możliwość nabycia doświadczenia zawodowego.

O nas

Kancelaria adwokacka Tomasza Piróg z siedzibą w Opolu prowadzi sprawy cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze, zus, rozwody.

Nasza kancelaria obsługuje osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Kancelaria posiada dwa oddziały : w Katowicach i we Wrocławiu.

Aktualnie poszukujemy aplikanta do oddziału Kancelarii zlokalizowanego w Katowicach (Jagiellońska 16/7, 40 – 035 Katowice). Zaznaczamy, iż oferta jest skierowana do aplikantów I i II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej.