Logo Pracuj.pl

Aplikant Adwokacki/Radcowski w Dziale Prawnym

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

R.Power Sp. z o.o.

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w transakcjach M&A – sporządzanie projektów dokumentacji transakcyjnej oraz korporacyjnej;
  • Pisanie projektów pism procesowych i wniosków do KRS;
  • Dokonywanie zmian w CRBR;
  • Sporządzanie projektów różnego typu umów;
  • Obsługa korporacyjna spółek z Grupy R.Power w Polsce i za granicą;
  • Wdrażanie procedur compliance w Grupie R.Power.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w zakresie spraw korporacyjnych i bieżącej obsługi spółek (KSH), w tym ich zakładania;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office - głównie Microsoft Word, Microsoft Excel oraz Microsoft Power Point;
  • Skrupulatność i rzetelność;
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami;
  • Zdolności organizacyjne oraz dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i samodzielność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane

  • Znajomość prawa pracy, kwestii związanych z ochroną danych osobowych oraz procesem inwestycyjno-budowlanym;
  • Znajomość języka niemieckiego i hiszpańskiego.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE,
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży w największej firmie fotowoltaicznej w Polsce,
  • Możliwość zmiany stanowiska wewnątrz firmy i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalny, energiczny zespół.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Spotkanie online z Osobami Zarządzającymi

4

Decyzja i oferta zatrudnienia

R.Power jest liderem sektora elektrowni słonecznych w Polsce. Jesteśmy w pełni zintegrowaną firmą fotowoltaiczną działającą w całym łańcuchu wartości, w tym w rozwijaniu nowych projektów, budowie (własny EPC) i zarządzaniu budową (EPCM), a także usługach serwisowych (O&M) dla istniejących elektrowni słonecznych. Oprócz rozwoju nowych projektów prowadzonego we własnym zakresie, dokonujemy przejęć projektów od firm zewnętrznych zarówno w Polsce, jak i w ramach ekspansji na inne rynki europejskie m.in. w Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech.

Aplikant Adwokacki/Radcowski w Dziale Prawnym, Puławska 2, Mokotów, Warszawa