Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Adwokacki - Radcowski

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

2 0004 000 brutto / mies.
  • Żurawia 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żurawia 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna Fundacji

  • Obsługa prawna beneficjentów Fundacji

  • Windykacja wierzytelności Fundacji

  • Redagowanie pism procesowych

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Aplikant adwokacki/radcowski

  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej

  • Umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami

  • Umiejętność sporządzanie projektów wniosków do KRS

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. podstawie umowy cywilnoprawnej (dzieło/zlecenie) wynagrodzenie 3400 netto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

  • Pracę przy wielu ciekawych projektach

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem i otwieraniem nowych projektów największy Inkubator Przedsiębiorczości w Polsce – Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” poszukuje osoby na stanowisko:

aplikanta adwokackiego/radcowskiego.