Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii AKLegal w Warszawie(Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki / radcowski

AKLEGAL Kancelaria Adwokacka Artur Krzykowski

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów handlowych, opinii prawnych, regulaminów i innych dokumentów prawnych, w tym korporacyjnych, pism procesowych, w tym środków odwoławczych w sprawach sądowych

  • Reprezentacja Klienta przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami ochrony;

  • Kontakt z klientami, wsparcie podczas negocjacji handlowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w pracy zawodowej;

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

  • zdolność do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów;

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne;

  • dyspozycyjność, staranność i dokładność;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery prawniczej w renomowanej Kancelarii oferującej kompleksowe usługi prawne dla klientów krajowych oraz międzynarodowych;

  • Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia pod nadzorem doświadczonych prawników-praktyków (adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych) oraz nawiązania wieloletniej współpracy, także po odbyciu aplikacji;

  • Możliwość objęcia patronatem.

O nas

Kancelaria AKLEGAL gwarantuje najwyższy merytoryczny poziom pomocy prawnej, będący efektem kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego zdobytego w ramach współpracy z wiodącymi firmami prawniczymi oraz przedsiębiorcami w kraju i za granicą przez założyciela kancelarii adw. dr Artura Krzykowskiego.

Wysoka skuteczność, zrozumienie istoty działalności biznesowej, kreatywne i indywidualne podejście do każdego Klienta, a także osobiste zaangażowanie naszych prawników w powierzone nam sprawy czynią nas Kancelarią godną zaufania i polecenia.

Starannie wyselekcjonowany zespół prawników, na który składa się kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin prawa, z pełnymi uprawnieniami zawodowymi – adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i doradców podatkowych – gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i najwyższym wymaganiom naszych Klientów zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Innowacyjne podejście do dynamicznie rozwijającego się rynku usług prawnych, a także trafne prognozowanie obszarów wymagających szybkiego dostosowania do współczesnych realiów i oczekiwań gospodarki sprawia, że AKLEGAL jest kancelarią, która szybko i sprawnie reaguje na zmienny puls biznesu.

AKLEGAL jest pierwszą kancelarią w Polsce, którą zaproszono do stałego wspierania Organizacji Narodów Zjednoczonych poprzez zapewnienie obsługi prawnej m.in. projektów z zakresu Corporate Social Responsibility (CSR).