Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki - radcowski

GOŁĘBIOWSKA, KRAWCZYK, ROSZKOWSKI I PARTNERZY KANCELARIA ADWOKACKO-RADCOWSKA SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pism;

  • zastępstwo procesowe;

  • sporządzanie projektów umów;

  • analiza dokumentacji i sporządzanie opinii prawnych;

  • bieżąca obsługa prawna i organizacyjna korporacyjna Klientów;

  • analiza orzecznictwa i piśmiennictwa;

  • wsparcie merytoryczne i współpraca, w zakresie prowadzonych postępowań, z zespołem kancelarii.

Nasze wymagania

  • jesteś aplikantem adwokackim lub radcowskim drugiego roku;

  • masz doświadczenie w zakresie postępowania cywilnego, administracyjnego i sądowoadministracyjnego;

  • masz doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej;

  • pracujesz w języku angielskim;

  • znasz zagadnienia związane z bieżącą obsługą prawną przedsiębiorców;

  • w kręgu zainteresowań masz prawo spółek handlowych;

  • dążysz do rozwoju swoich kompetencji i nie boisz się samodzielności;

  • odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań;

  • jesteś komunikatywny i lubisz pracę w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze prawnej transakcjach dotyczących nieruchomości (w tym due diligence) oraz transakcji M&A.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla rozpoznawalnych polskich i międzynarodowych marek;

  • ambitne zadania pozwalające na szybki rozwój kompetencji i samodzielne prowadzenie projektów;

  • pracę z sympatycznym i kompetentnym zespołem;

  • dzielenie się wiedzą – bezpośrednią współpracę z partnerami kancelarii.

Wymagane dokumenty:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu poprzez przycisk Aplikuj.