Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant adwokacki - radcowski

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BCLA Bisiorek, Cieśliński, Adamczewska i Wspólnicy Sp.k.

BCLA to sprawny zespół ludzi z pasją, kompetencjami i dużym doświadczeniem. Naszą misją jest rozwiązywanie problemów naszych Klientów poprzez bezpośredni kontakt Klienta z prawnikiem na zasadach partnerskich.

Prawników BCLA charakteryzuje postawa probiznesowa, czyli zrozumienie potrzeb Klienta i przygotowanie niestandardowych rozwiązań oraz skutecznych strategii na potrzeby  realizacji celów Klientów.

Naszą najsilniejszą stroną jest kreatywność, szybkość reakcji na problemy Klientów i wytrwałość w dążeniu do celu oparta na rzetelnym przygotowaniu merytorycznym.

W swojej praktyce BCLA wspiera przedsiębiorców, którzy aby rozwijać swoją działalność potrzebują jednocześnie profesjonalnej obsługi w codziennej pracy oraz wsparcia w sytuacjach kryzysowych, jak również partnera, z którym będą gotowi do podejmowania nowych wyzwań w celu realizacji swojej pasji bycia przedsiębiorczym oraz innowacyjnym.

BCLA jest sprofilowana na świadczenie usług prawnych z zakresu: nieruchomości i inwestycji budowlanych; transportu, spedycji, logistyki; energetyki odnawialnej; a także ochrony majątku, restrukturyzacji i postępowania upadłościowego.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: APL/2017

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie pism procesowych i pozaprocesowych, opinii prawnych i umów;
  • Wykonywanie analiz prawnych;
  • Reprezentacja przed sądami i organami administracji.

Wymagania:

  • Status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego II roku;
  • Doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej (adwokackiej lub radcowskiej);
  • Zainteresowanie prawem cywilnym, gospodarczym oraz handlowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość programów LEGALIS, LEX, MS;
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz praca pod presją czasu;
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielność i dokładność;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Wyrozumiałe podejście do czasu poświęconego na zajęcia aplikacyjne i naukę do egzaminów zawodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. w ramach uczestniczenia w zajęciach Legal English w Kancelarii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych, klikając w przycisk aplikowania.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez BCLA Bisiorek, Cieśliński, Adamczewska i Wspólnicy sp. k. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 962 z późn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się